Buna rağmen Barker, Valencia’daki 2007 baskısında takımın patronu olarak kaldı.


Buna rağmen Barker, Valencia’daki 2007 baskısında takımın patronu olarak kaldı.

İkisi de iyiydi.

Kevin Escoffier, ekibini ‘PRB’de su yolu olduğu konusunda uyardığı ve imdat fenerini etkinleştirdiği için, arkasından 20 mil (38 km) olan Jean Le Cam’e bölgeye gitmesi emredildi.

Saat 17: 00’de geldi ve cankurtaran salı ve içindeki Escoffier ile göz teması kurdu, ancak olabildiğince sala yaklaşmak için manevra yaparken, Jean le Cam karanlıkta ve 4-5’lik bir artışla onunla göz temasını kaybetti. metre. Escoffier’in AIS sinyali dalgalı deniz nedeniyle menzili kaybetti.

Kurtarmayı güçlendirmek için yarış direktörü, aynı bölgede yarışan üç kaptanın yönünü değiştirdi: Boris Herrmann (SeaExplorer – Yacht de Monaco), Yannick Bestaven (Maître CoQ IV) ve Sébastien Simon (ARKEA PAPREC).

İlginç bir superbetin app şekilde, 6 Ocak 2009’da, Vendée Globe 2008-2009 sırasında, o zamanlar ‘PRB’nin patronu olan Vincent Riou, Cape Horn’da Jean Le Cam’ı kurtardı.

Alexia Barrier, denizin Everest’inde çılgın bir rüya

Alex Thomson’ın ‘Hugo Boss’ dümenlerinden biri olmadan yelken açıyor

Tüm PRB ekibi, Jean Le Cam’a ve arama çabalarına yardımcı olmak için rotalarını değiştiren diğer üç kaptan Boris Herrmann, Yannick Bestaven ve Sébastien Simon’a işbirliğinden dolayı içtenlikle teşekkür etti.

Astana-Premier Tech bisiklet takımı önümüzdeki sezon spor direktörü olarak Kanadalı Steve Bauer ve Kazak Smitriy Muravyev’i alacak ve sözleşmesini uzattıktan sonra Kazak şampiyonu Alexey Lutsenko’nun oluşumunda yer almaya devam edecek.

25 Kas 2020, 11:05 am CET

EFE

Böylelikle, 2021 kampanyası ekibi, geçtiğimiz günlerde duyurulduğu üzere İspanyol Luis León Sánchez ve Gorka ve Ion Izagirre’ı takip edecek, ancak Movistar ile birlikte koşacak Kolombiyalı Miguel Ángel López’i takip etmeyecek 31 koşucu ile kapatıldı.

"Zor bir yıla rağmen iyi bir sezon geçirdim", Lutsenko tadilattan sonra dedi. "Elbette, Tour de France’daki etap zaferi en güzel andı. Takımın yolculuğumuza devam etmek istemesinden ve yeni hedeflere ulaşmak için sabırsızlanmasından dolayı mutluyum. Bu ekiple bir yıl daha kalacağım, bu beni çok mutlu ediyor. Takım bana inanıyor ve hedeflerimi paylaşıyor".

Dmitriy Fofonov, Bruno Cenghialta, Giuseppe Martinelli, Stefano Zanini ve Sergey Yakovlev’den oluşan spor direktörleri ekibine, kariyerlerini aynı takımda sonlandıran eski bisikletçiler Steve Bauer ve Dmitriy Muravyev de katıldı.

Astana’nın genel müdürü Yana Seel, bu sözleşmeleri açıklarken, Miguel Ángel López de dahil olmak üzere takımdan ayrılan koşuculara birkaç teşekkür etti. "İnanılmaz çalışması ve her gün her şeyi verdiği için".

"Size gelecekte iyi şanslar dileriz."ekledi.

Auckland’da (Yeni Zelanda) düzenlenecek 36.Amerika Kupası’nda Amerikan ‘American Magic’in kaptanı Yeni Zelandalı denizci Dean Barker, Emirates Yeni Zelanda Takımı ile elde edemediği unvana ulaşmak için kendi ülkesinde savaşacak. kupanın üç baskısı; ve bunu başka bir ulusun bayrağı altında yapacak.

13 Eyl 2020, 5:49 pm CEST

EFE

Genç bir adam olarak Laser ve Finn sınıfında üstünlük sağladı ve 1993, 1994 ve 1995’te Yeni Zelanda maç yarışı şampiyonu oldu. Bu, 1995’te onu Takımın antrenmanlarının bir parçası olmaya davet eden efsanevi Russell Coutts’un dikkatini çekti. San Diego’da (Amerika Birleşik Devletleri) Amerika Kupası’nı kazanan Zelanda. 23 yaşındaydı.

Auckland’daki 2000 baskısında unvanı savunurken, Coutts onu ikinci patron olarak ilan etti ve Team New Zeland, İtalyan Luna Rossa’ya karşı yankılanan bir 5-0 ile unvanı savundu. Coutts, finalin son yarışında Barker’ın teknenin komutasını almasına izin verdi.

2000’deki Yeni Zelanda başarısından sonra, ekibin en önemli üyelerinin çoğu diğer yüksek ücretli takımlara gitmeye karar verdi. Bunlar arasında, İsviçre takımı Alinghi’nin harika bir mali teklifle imzaladığı Russell Coutts da vardı.

Dean Darker, patron olarak Coutts’un yerini işgal etti ve Auckland’daki unvanın savunmasında, Yeni Zelanda takımı, Coutts’un komutasındaki ‘Alinghi’ tarafından yenilmez bir 5-0 ile yenildiğinde büyük bir aşağılanma yaşadı.

Buna rağmen Barker, Valencia’daki 2007 baskısında takımın patronu olarak kaldı. Yeni Zelanda Takımı, Louis Vuitton Kupası’nı (rakipler turnuvası) İtalyan Luna Rossa’ya karşı 5-0 kazandı, ancak bu baskının finalinde ‘Alinghi’ye (5-2) karşı yine kaybetti.

San Francisco’daki (Birleşik Devletler) 2013 baskısında, çok gövdeli araçlar çağı, ‘folyolar’ (kanatçıklar) ile AC72 (22 metre uzunluğunda) ile başladı. Başlangıç, yine Barker’ın patronu olduğu ve Luna Rossa’yı 7-1 yenerek Louis Vuitton Kupası’nı kazanan Yeni Zelanda Takımı için zafer kazandı.

Finaldeki rakip, patron olarak Avustralyalı James Spithill ile Oracle Team USA’yı savunuyordu. Yeni Zelandalılar, şampiyonluğun tek bir galibiyetine (8-1) ulaşmak için ilk dokuz seti taradılar, ancak açıklanamaz şekilde, Amerikalılar arka arkaya sekiz galibiyet aldı ve şampiyonluğu 9 galibiyetle 8’e kadar kazandı.

Yeni Zelanda takımındaki Dean Barker’ın sonuydu ve 20 yıl sonra 10 Mart 2015’te Yeni Zelanda Takımından ayrıldığı açıklandı. Görünüşe göre America’s Cup’taki aşaması sona erdi, ancak Bermuda’daki 2017 baskısında AC50 çok gövdeli (15.25 metre) ile tartışmalı, Japon Softbank Team Japan’ın kaptanı seçildi, ancak yarı finalde elendi. Louis Kupası, İsveçli Artemis için Vuitton (5-3).

Dean Barker’ın yıldızı iyi gitmiş gibi görünüyordu, ancak 2020’de Kupanın 36.’sının duyurulmasından önce, Ekim 2017’de oluşturduğu takımlardan biri New York Yacht Club sponsorluğunda ‘American Magic’ idi. .

Amerikalı Terry Hutchinson takım yöneticisi ve kaptanı seçildi. Bir sonraki sürümde AC75’i (‘folyolarla’ tek gövdeli) yönlendirmek için doğru denizciyi seçmekte tereddüt etmedi.

"Dean Barker gibi ‘folyolarla’ büyük gemilerde seyir yapma bilgisine sahip çok fazla dümenci yoktur ve o, tüm navigasyon alanlarında gerekli olan işe uyum sağlar."52 yaşındaki Hutchinson, beşinci America’s Cup kampanyasında söyledi.

Hutchinson ve Barker, Valencia’daki Yeni Zelanda Takımının 2007 baskısında Louis Vuitton Kupası’nı kazandıklarını gören kilit adamlardı. Barker patron, Hutchinson ise taktikçiydi.

"Gemiyi yönetecek kişinin birkaç niteliğe sahip olması gerektiği konusunda her zaman dürüst oldum ve Dean her birine uyuyordu. Ayrıca su içinde ve dışında şahsen güvenebileceğim birine sahip olmak istiyorum."Hutchinson açıklıyor.

Amerikalılar, Yeni Zelandalılar, Avustralyalılar ve İngilizlerden oluşan deneyimli bir yelken ekibi ile motive olmuş bir Dean Barker’in varlığı, üyeleri için ek bir cazibe merkezidir.

‘Amerikan Büyüsü’nün diğer büyük varlığı, İspanyol Marcelino Botín’in tasarım tablosundan gelen ve daha da fazlasını umdukları en sofistike tasarım, şimdiden Yeni Zelanda’da bulunan ikinci AC75’idir. Şimdi Yeni Zelanda sularında eğittikleri hızlı ‘Defiant’tan daha rekabetçi.

İspanyol kulübünden yapılan açıklamaya göre, uluslararası kadronun en önde gelen sürücülerinden Kolombiyalı Miguel Ángel ‘Supermán’ López, Movistar için imza attı.

24.11.2020

Saat 18: 11’de CET

EFE

Kahve koşucusu, Iván García Cortina, Avusturyalı Gregor Muhlberger, Porto Rikolu Abner González ve Gonzalo Serrano’nun ardından gelecek sezonun beşinci takviyesi olacak.

4 Şubat 1994 Pesca (Boyacá) doğumlu oyuncu, geçmiş sezonlar için Astana’ya ait ve büyük turlar için İspanyol yapısını güçlendirecek.

İyi bir rekor

Rekorunda, diğer başarılarının yanı sıra, Tour del Porvenir 2014’te, İsviçre 2016 ve Katalonya 2019 turlarında, Vuelta a Colombia 2019 ve podyumlarda üçüncü – Giro ve Vuelta 2018’de ve Tur’da zafer kazandı. de bu yıl ilk katılımında Col de la Loze’de sona eren ve genel olarak altıncı sırada olan kraliçe etabını kazandı.

Takım için önemli imza

Movistar’ın başkanı Eusebio Unzué, "Miguel Ángel López’in gelişi ekip için çok önemli bir destek"Kolombiyalıyla birlikte sahip olacaklarını düşündüğü için "tecrübe ve harika sonuçlara sahip bir adamın yanı sıra, saldırı bisikletini anlayan ve tahmin edilemez şekilde koşan biri".

"Grand Tour podyumuna çıkmanın nasıl bir şey olduğunu zaten bilen ve bir hafta süren yarışlarda da zafer kazanan biri. Onun birleşmesiyle önümüzdeki yıl için sahne turlarında ekibimizi güçlendiriyoruz.", stres oldu.

Movistar, Torres y Mora’yı yeniliyor

Bisikletçi, yeni takımıyla mutlu

Bu arada López, "dünya bisiklet sporunun en iyi takımlarından birinin parçası olmaktan çok mutluyum".

2020, en çılgın bisiklet yılı

Roman Kreuziger, Gazprom-RusVelo için imza attı

"Her zaman olduğu gibi, Movistar Takımını ve Kolombiyalı taraftarları en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Ülkemin tüm hayranları için her zaman çok özel bir takım oldu ve Latin Amerika’da bisiklet sürmek için çok önemli.", İspanyol Enric Mas ve Marc Soler ile büyük yarışlarda liderliği paylaşacak ve deneyimli Alejandro Valverde’nin desteğini alacak olan Kolombiyalı, dedi.

FIFA’nın hamilelik ve analık konseyi tarafından yakın zamanda onaylanan yeni düzenlemelerin yürürlüğe girme tarihleri ​​zaten var. Önümüzdeki 1 Ocak’ta Oyuncuların Transferine İlişkin Yönetmeliklere dahil edilecek.

15.12.2020, 15:39 CET

Ramon Fuentes

  • February 29, 2020
  • 0
The Gratitude Butterfly
About me

Em is an Ayurvedic Practitioner, Reiki Master, Blogger, Writer, Speaker and Positive Living Guru. Em is passionate about inspiring people to live their life to their highest potential with a foundation in Happiness, Health and Gratitude. Join her beautiful GratiDude tribe for daily tips and inspiration. Her mission is to inspire people all over the world to live a life that is overflowing with Love, Wellbeing and Gratitude.