EPluribusUnum pic.twitter.com/m65P9tIOnb – SL Benfica (@SLBenfica) 9 Ocak 202


EPluribusUnum pic.twitter.com/m65P9tIOnb – SL Benfica (@SLBenfica) 9 Ocak 202

Ve Espanyol’un yaptığı koşullarda bunu yaptığınızda, kırmızı fenerde battı. Öyle bile olsa, forvet zaten burada ve saatlerin geçmesiyle rakam unutuldu. Benfica yeniden ortaya çıkana kadar. 01/10/2020

21: 03’te açık CET

Ve Espanyol’un Lizbon ekibine ödeyeceği 22,5 milyon euro operasyonun nihai tutarı olmayacak, eğitim hakları konseptine bir milyon euro daha eklemek gerekecek. Bu Benfica tarafından teminat altına alındı ​​ve FIFA’nın oyuncuların transferinde dayattığı dayanışma mekanizmasına yönelik operasyonun% 5’ini karşılaması gereken Espanyol olacaktır. Bu yüzde bir milyon Euro’ya denk geliyor. Bu nedenle, oyuncunun sözleşmesindeki değişkenler karşılanırsa operasyon 23,5 milyona ulaşacaktır.

Tello, spot ışığında

De Tomás’ın imzalanmasıyla Espanyol için kış pazarı bitmiyor. Ve ‘AS’ gazetesine göre, kulübün https://goldbets.top/en-iyi-siteler/ teknik sekreterliği Cristian Tello’dan kredi alma olasılığını araştıracak. Söz konusu basına göre Espanyol ve Betis anlaşmaya varmak için temas halinde olacak ve önümüzdeki hafta müzakerelerin kesilmesi gerekiyor. Betis, Rubi ile çok fazla dakikası olmadığı için gitmesine izin vermeye razı. Daha düşük kategorilerde bulunduğu evine geri dönecekti. 

Balear Adaları Yüksek Adalet Mahkemesi (TSJB), Santos Márquez González’in savunması tarafından sunulan ve bu futbolcu aracısını 4 yıl 1 gün hapis suçundan hapis cezasının kaldırılmasını talep ettiği savunmasını reddetti. Real Madrid ihracatçısı Iker Casillas’ın Porto için imzalanmasıyla dolandırıcılık arttı.

25 Nis 2020, 1:11 pm CEST

EFE

TSJB yargıçları, Santos Márquez’in avukatlarının Palma Mahkemesi’nin 2014’te çıkardığı kararı iptal etme iddialarını reddediyor.

Bu cümleye göre, ajan eski ortağı Jorge Ignacio S.’yi aldattı ve bu da onu futbolcunun bir ABD takımı için imza atmak istediğine inandırdı.

Ayrıca, bu transferin komisyonunun hem ortak olduğu hem de işbirliği yapmaya devam ettiği Mallorca Viva SL şirketinin hesaplarına gideceğini düşündürdü.

Bu nedenle şirket, komisyonu kapandıktan sonra temsilcisinin şirkete “tahsis etmemeye” karar verdiği Casillas’ın imzalanmasına ilişkin müzakerelerdeki toplam mevcudiyeti için Márquez’e 9 bin 100 avro katkıda bulundu.

Aslında, Haziran 2015’te, Porto’ya transferini görüşmek için sporcunun menajeri ile “serbest oyuncu” olarak temaslara başladı.

Palma Mahkemesi’nin kararı ayrıca Santos Márquez’e şikayetçiye 115.666 Euro’luk hukuki sorumluluk tazminatı ve prosedür masraflarının üçte ikisini üstlenmesini de getirdi.

Aracının avukatları TSJB nezdinde Casillas operasyonunda bir aldatmaca olmadığını iddia ettiler çünkü “tüm İspanya imzayı öğrendi ve Santos Márquez ulusal basında yer aldı”.

Ten Hag, Eredivisie’nin iptal edilmesinden pişmanlık duyuyor

Ajax görür "anlaşılır" Eredivisie’nin terk edilmiş ilan edilmesine izin ver

Yargıçların cevabı şöyleydi: “Bu Daire tarafından bilinmiyor ve basında yayınlandığı da bilinmiyor.” Balear Adaları hakimlerinin cezası Yargıtay’da temyiz edilebilir.

Estrella Damm ve Centre d’Esports Sabadell de Smartbank League’deki anlaşmalarını sürdürecek. Bira markası ve kulüp, kulüp başkanı Center d’Esports Sabadell tarafından Barselona’daki Old Estrella Damm Fabrikasında resmi bir etkinlikle 2023 yılına kadar Kulüp ile marka sponsorluk anlaşmasının yenilenmesini imzaladı. Esteve Calzada; genel menajer Bruno Batlle ve ilk takımın kalecisi Ian Mackay. Damm adına, Damm Sponsorluk Direktörü Jofre Riera ve Damm Ağırlama Satışları Direktörü Albert Cunill katıldı.

17:13 tarihinde 22.10.2020 CEST

Yeni anlaşma, Center d’Esports Sabadell’in “resmi sponsoru” olan bira markasının kulüp ile ilişkisini genişletiyor. Böylelikle, Estrella Damm, Nova Creu Alta stadyumunda geniş bir marka varlığına sahip olacak ve kulübün resmi birası statüsünü koruyacak.

Ek olarak, iki taraf, Kulübü ve markayı Harlequin hayranına yaklaştıran eylemler üretmeye devam edecek. Maç bitmeden Esteve Calzada, sponsorluğun yenilenmesi münasebetiyle bu sezon resmi formasını arkasında Estrella Damm’ın ismiyle teslim etti.

Zaragoza’da Muhtaç

Spor açısından, CE Sabadell önümüzdeki Pazar Romareda’da Zaragoza ile karşılaşacak düello hazırlamaya devam ediyor. Antonio Hidalgo’nun takımı, masada olması için çağrılan bir rakibe karşı büyük bir puana ihtiyaç duyuyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Alcorcón’daki olumlu gelişmeler nedeniyle maçın ertelenmesinin ardından Katalan ekibi, gerçek bir final olarak Aragonese topraklarındaki randevu ile karşı karşıya. Puan eklemeye başlama zamanı.

Bugün Víctor García, takımın oyunların bazı bölümlerinde iyi hisler beslediğini, ancak bunu noktalara çevirmemiz gerektiğini temin eden medyaya katıldı: “Oyunlar sırasında çok güzel anlarımız var, yapmamız gereken şey ilk noktaları eklemek için onları genişletin ”. 

İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) Müsabaka Komitesi, LaLiga SmartBank’ın yedinci gününde bu Çarşamba saat 21: 30’da oynanacak olan Sabadell-Alcorcón maçının, 9 yeni pozitif tespit edildikten sonra askıya alındığını doğruladı. Madrid kulübünde Covid-19.

12:16 PM de 10/21/2020 CEST

EFE

Koronavirüs

"Önümüzdeki günlerde ve olayların gelişimine bağlı olarak, toplantının yeni ihtilaf tarihini belirleyebilmek için uygun prosedürler bu organ tarafından yürütülecektir."Komite kararında belirtti, kabul etti "tüm katılımcıların sağlığını sağlamak için" ve RFEF’in Genel Yönetmeliklerine ve mevcut pandemi durumunda hazırlanan yönetmeliklere uygun olarak.

LaLiga, Alcorcón kadrosunda yapılan son testlerde aralarında Covid’in de bulunduğu 9 yeni pozitif vakanın tespit edilmesinin ardından birkaç saat önce Competition’dan maçı askıya almasını istedi.

Ayrıca, tespit edilen pozitif ve yakın temasların protokol hükümlerine uygun olarak izole edildiğine dikkat çekti.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Estrella Damm ve Sabadell, 2023 yılına kadar sponsorluk anlaşmasının yenilenmesini imzaladı

Sabadell, Alcorcón ile dayanışma içinde

Alcorcón, LaLiga’nın izin verdiği COVID nedeniyle iki ertelemeyi tüketti

Sabadell-Alcorcón, Madrid kulübünde tespit edilen enfeksiyonlar nedeniyle askıya alınan ikinci maçtır, geçen 18 Ekim’den bu yana, 3 oyuncu ve 1 personel üyesini etkileyen 4 pozitif tespitin ardından önceki gün Ponferradina’ya karşı oynadıkları maçın ertelenmesine karar verildi. . 

Yeni Boca Juniors yönetim kurulunu seçmek için yapılan seçimler vaatlerle örtülmüş olsa da şimdiye kadar hiçbiri gerçekleşmedi. Dahası, ‘xeneize’ kutusu, Miguel Ángel Russo’yu Arjantinli oyuncu kadrosunun yöneticisi olarak onaylamadı bile. 

26/12/2019

01:42 tarihinde CET

Ancak liderlik, sezonun imzaları üzerinde çalıştığından emin oluyor. Bunlardan biri, Ricardo Gareca’nın Perulu takımdaki favorilerinden biri olan ve şu anda Hollanda’da Feyenoord için oynayan ve genellikle birkaç dakikası olan Renato Tapia olacaktır.

Romanın ilgisi ve futbol tavsiyesi oyuncuya çoktan ulaştı, ona atıfta bulundu: “Çok büyük bir kulüp olan Boca’dan bir şeyler duydum. Haziran ayına kadar kontratım var, bakalım ne olacak, ”dedi 24 yaşındaki orta saha oyuncusu.

Avantaj

Oyuncunun kendisinin de söylediği gibi, sözleşmesinde kalan sadece altı ay, Perulu’nun gelişi için anahtar müzakere faktörü olabilir. 

Botafogo, Perulu’nun imzasıyla şaşırtıyor

Scaloni, Messi’yi övdü

Renato Tapia, Peru takımının bu yıl oynadığı dört hazırlık maçında başladı ve Peru’nun Dünya Kupası’na dönme başarısı ile oynadığı üç Dünya Kupası maçında da fikstür oldu.

RCD Espanyol, İspanyol forvet Raúl de Tomás’ın gelişini resmen açıkladı. Mavi beyaz varlık 20 milyon euro artı değişken olarak 2,5 ödeyecek ve gelecekte olası bir satış operasyonu için bir yüzde ayıracak. Bu, Matías Vargas’ın yazın harcadığı 10,5 milyonu aşan Espanyol tarihindeki en pahalı imza. 

01/09/2020

01/10/2020 tarihinde 11: 05’te CET

Raúl de Tomás, bu yeni aşamaya başlamadan önce Portekiz kulübüne veda etmek istedi. Benfica’nın sosyal ağlarında yayınlanan bir videoyla ‘RDT’, eski hobisine son bir mesaj gönderdi. "Çok güzel bir zaman oldu. Senden biraz daha zevk alabilmeyi ve bunu benden yapmış olmanı isterdim. Bazen işler istediğin gibi gitmez, ama her zaman minnettar olacağım". 

@ RaulDeTomas9! #EPluribusUnum pic.twitter.com/m65P9tIOnb

– SL Benfica (@SLBenfica) 9 Ocak 2020

Tomás’tan: "Çok arzu ile geliyorum"

Abelardo ve yeni Espanyol

De Tomás, Haziran 2026’ya kadar bir sözleşme imzaladı ve bu, bu Perşembe günü saat 16: 30’da Juan Segura Palomares oditoryumunda sunulacak. Benfica’nın yanı sıra İspanyol, Real Madrid’in alt kategorilerinde, Córdoba, Real Valladolid ve Rayo Vallecano’da yer aldı. 

  • April 24, 2020
  • 0
The Gratitude Butterfly
About me

Em is an Ayurvedic Practitioner, Reiki Master, Blogger, Writer, Speaker and Positive Living Guru. Em is passionate about inspiring people to live their life to their highest potential with a foundation in Happiness, Health and Gratitude. Join her beautiful GratiDude tribe for daily tips and inspiration. Her mission is to inspire people all over the world to live a life that is overflowing with Love, Wellbeing and Gratitude.